سامانه ساز صنایع خراسان

مشاوره و آموزش خدمات فنی و مهندسی, سیستمهای مدیریت, بهروری و کیفیت

ویژگی های کلینیک برندینگ


کلینیک برندینگ چه ویژگی های دارد ؟

به گزارش ایسنا - خانم مهندس آذر کیانی_نژاد ، مدیرعامل سامانه ساز صنایع خراسان و سرگروه کلینیک تخصصی برندینگ، در مراسم افتتاحیه کلینیک برندینگ ، اظهار فرمودند :

🔹🔸 شش دوره همایش کلینیک برندینگ در استان خراسان برگزار شده و مهمترین ویژگی آن این است که تمامی کارآفرینان و متولیان حوزه کسب و کار را با بحث برندینگ و چگونگی استفاده از آن در حوزه کسب و کار خود آشنا کند...


ادامه خبر 👇👇


سرگروه کلینیک برندینگ در انجمن مدیران خراسان رضوی گفت: از مهمترین ویژگی‌های کلینیک، ایجاد بستری با محوریت ارزش آفرینی برای تمامی کار آفرینان و آگاه‌سازی سازمان و مدیران نسبت به برندینگ است تا سازمان‌ها و کارخانه‌جات را به سمت رونق کسب و کار خود هدایت کنیم.
 
به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، آذر کیانی‌نژاد در مراسم افتتاحیه کلینیک تخصصی برند در محل ساختمان انجمن مدیران خراسان در خصوص معرفی کلینیک برندینگ اظهار کرد: شش دوره همایش کلینیک برندینگ در استان خراسان برگزار شده و مهمترین ویژگی آن این است که تمامی کارآفرینان و متولیان حوزه کسب و کار را با بحث برندینگ و چگونگی استفاده از آن در حوزه کسب و کار خود آشنا کند. 

سرگروه کلینیک برندینگ در انجمن مدیران خراسان رضوی در خصوص روش کار این کلینیک خاطرنشان کرد: ارائه خدمات آموزش و مشاوره، عارضه‌یابی و ارائه راهکارها در زمینه خلق و بازسازی برند، ارائه استراتژی توسعه برند و نهادینه کردن آن در ذهن پرسنل واحد تولیدی و مشتریان، محافظت و مشاوره حقوقی برای پیشگیری و پیگیری مباحث تقلب در حوزه برند و مالکیت فردی است.
 
کیانی نژاد بیان کرد: ماموریت کلینیک شناسایی نیازهای آموزشی، ارائه مشاوره‌های توسعه، انجام ثبت و امور حقوقی و ارزش‌گذاری ریالی برندها و انجام پروژه های اجرایی به منظور توسعه ظرفیت های برند است.
 
وی اضافه کرد: پکیج اصلی ماموریت کلینیک شامل تسهیل امکان مراجعه به مشاوران و متخصصین جهت حل مشکلات برندینگ، جمع آوری اطلاعات و تجزیه و تحلیل وضعیت فعالان اقتصادی در حوزه برند و عارضه‌یابی و آسیب شناسی مشکلات واحدهای متقاضی و ارائه راه‌حل مناسب و رفع آن است.
 
سرگروه کلینیک برندینگ در انجمن مدیران خراسان رضوی در خصوص خدمات قابل ارائه توسط کلینیک برندینگ عنوان کرد: این خدمات شامل هفت بسته است که شامل ارزیابی عمومی، عارضه‌یابی 360 درجه، ارزیابی تخصصی، اجرای پروژه بهبود و توسعه برند، ارائه خدمات حقوقی و ثبت برند، ارائه خدمات آموزش و ارزش‌گذاری برند است.
 
کیانی‌نژاد تصریح کرد: مخاطبان و متقاضیان خدمات کلینیک کسانی هستند که دارای بهره وری پایین، رقابت پذیری ضعیف، جویای برند در سطح ملی و بین‌المملی و دارای مشکلات پنهان و ناشناخته هستند.
 
وی در ادامه گفت: برنامه‌های کلینیک شامل تهیه و تدوین اهداف اجرایی سالانه، اطلاع‌رسانی به کلیه ذی‌نفعان، هدایت فعالان اقتصادی به سمت کلینیک، حمایت‌های مادی و معنوی و برگزاری دوره‌های آموزشی، همایش‌ها و سمینارها است.


منبع خبر 👇👇

http://khorasan.isna.ir/default.aspx?NSID=5&SSLID=46&NID=140925